زیرصد سنجش

نحوه دریافت سوابق تحصیلی اعلام شد

مشاهده سوابق تحصیلی
سوابق تحصیلی دانش آموزان سال آخر دبیرستان از 23 تیر قابل مشاهده است.

این نوشته را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

دکتر حسن مروتی، معاون امور آزمون های سازمان سنجش آموزش کشور گفت: مشاهده و دریافت سوابق تحصیلی دانش آموزان سال آخر دبیرستان که داوطلب کنکور سراسری 1401 بوده اند، از 23 تیر ماه امکان پذیر است. مروتی با اعلام این خبر که دانش آموزان سال آخر دبیرستان از بعد از ظهر روز پنجشنبه مورخ 23 تیر ماه 1401 می توانند سوابق تحصیلی خود را در درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور مشاهده کنند، گفت: سوابق تحصیلی این دسته از داوطلبان آزمون سراسری سال 1401 تا روز یکشنبه 26 تیرماه 1401 در سایت این سازمان قابل مشاهده است. مروتی در خصوص چگونگی ویرایش این اطلاعات گفت: دانش آموزان سال آخر دبیرستان در صورتی که پس از مشاهده و دریافت سوابق تحصیلی، مغایرتی در اطلاعات سوابق تحصیلی خود مشاهده کردند لازم است برای اصلاح مورد یا موارد مذکور حداکثر تا روز یکشنبه 26 تیر ماه به منطقه آموزش و پرورش محل اخذ مدرک تحصیلی خود مراجعه نمایند و نسبت به اصلاح اطلاعات اقدام کنند. در غیر این صورت با همان سوابق و اطلاعات موجود گزینش علمی و اعلام نتیجه اولیه صورت می گیرد. اینجا بخوانید: تعیین تکلیف سوابق تحصیلی فارغ التحصیلان نظام های قبلی آموزش

پکیج های آموزشی  
زیر صد سنجش

دیگر مطالب بلاگ

اخبار

ثبت نام کنکور 1401

ماجرای حذف دروس عمومی از کنکور

ماجرای حذف دروس عمومی از کنکور و مصوبات جدید شورای عالی انقلاب فرهنگی

اخبار

ثبت نام کنکور 1401

دروس امتحانات نهایی برای محاسبه سوابق تحصیلی گروه هنر

معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش از تعیین دروس امتحانات نهایی برای محاسبه سوابق تحصیلی شرکت‌کنندگان کنکور سراسری گروه هنر خبر داده است.

اخبار

ثبت نام کنکور 1401

جزییات طرح اصلاح قانون کنکور

نماینده مجلس: دنبال «تأثیر مثبت» معدل و بازگشت دروس عمومی به کنکور هستیم.

اخبار

ثبت نام کنکور 1401

طرح اصلاح قانون کنکور به آزمون دی ماه نمی‌رسد

تلاش‌های بسیاری برای تصویب طرح اصلاح کنکور در مجلس انجام شد اما با توجه به فرآیند قانونگذاری تصویب این طرح به آزمون دی‌ماه نمی‌رسد.

اخبار

ثبت نام کنکور 1401

تجمع داوطلبان کنکور 1401 مقابل وزارت علوم

گروهی از داوطلبان کنکور ۱۴۰۱ که در آزمون مجدد سازمان سنجش شرکت کرده بودند، در اعتراض به برگزاری این آزمون، ۲۹ آبان در مقابل وزارت علوم تجمع کردند.

اخبار

ثبت نام کنکور 1401

چند توصیه به کنکوری های دی ماه

زارعی: دانش آموزان دوازدهم تمرکز خود را بر امتحانات نهایی بگذارند!
زیرصد سنجش
0
YOUR CART
  • No products in the cart.