زیرصد سنجش

نتایج اولیه کنکور سراسری نوبت اول 1402 اعلام شد

اخبار کنکور 1402
نتایج اولیه کنکور سراسری نوبت اول 1402 که در دی ماه امسال برگزار شد، بر روی پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش قرار گرفت.

این نوشته را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

نتایج اولیه کنکور سراسری نوبت اول 1402 که در دی ماه امسال برگزار شد، بر روی پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش قرار گرفت.

در همین راستا سازمان سنجش اطلاعیه ای را منتشر نموده که مشروح آن در ذیل آمده است.

«ضمن آرزوی موفقیت برای داوطلبان شرکت کننده در نوبت اول آزمون سراسری سال 1402، به اطلاع می‌رساند نتیجه علمی آزمون هم اکنون به صورت کارنامه حاوی نمرات خام بر روی درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان قرار گرفته و داوطلبان می‌توانند با وارد نمودن اطلاعات مورد نیاز، کارنامه نتیجه خود را در درگاه اطلاع‌رسانی مذکور مشاهده نمایند.

در ضمن نکاتی در خصوص شرکت‌کنندگان آزمون فوق به شرح ذیل اعلام می گردد:

  1. نتیجه علمی داوطلبانی که در این آزمون شرکت نموده و قصد شرکت در نوبت دوم آزمون سراسری سال 1402 (تیرماه سال 1402) با همان گروه آزمایشی قبلی را دارند، با نمره کل آزمون و سوابق تحصیلی و اعمال سهمیه به صورت کارنامه حاوی رتبه و… در مردادماه به داوطلبان اعلام خواهد شد که می‌بایست براساس کارنامه مذکور نسبت به انتخاب رشته خود اقدام نمایند.نتیجه علمی داوطلبانی که در این آزمون شرکت نموده و در نوبت دوم آزمون سراسری سال 1402 (تیرماه سال 1402) با گروه آزمایشی متفاوت شرکت کنند، در بازه زمانی اعلامی و مطابق با انتخاب یک گروه آزمایشی اصلی (ریاضی، تجربی و انسانی) و یک یا دو گروه علاقمندی (هنر و زبان های خارجی)، با اعمال نمره کل آزمون گروه مورد نظر و نمره کل سوابق تحصیلی و اعمال سهمیه، کارنامه حاوی رتبه و … در مردادماه به داوطلبان اعلام خواهد شد و با توجه به این کارنامه می‌توانند نسبت به انتخاب رشته خود اقدام نمایند.زیر 100 سنجش
  2. داوطلبانی هم که صرفاً در همین مرحله از آزمون (نوبت اول آزمون سراسری 1402) شرکت نموده اند، با نمره کل آزمون این مرحله (دی‌ماه سال 1401) و سوابق تحصیلی و اعمال سهمیه به صورت کارنامه حاوی رتبه و… در مردادماه به آنها اعلام خواهد شد که می‌بایست براساس کارنامه مذکور نسبت به انتخاب رشته خود اقدام نمایند.
  3. در خصوص رشته هایی که دارای آزمون عملی می باشند در زمان پرینت کارت آزمون نوبت دوم (تیرماه 1402) اطلاع‌رسانی خواهد شد.

نحوه تماس و ارتباط با سازمان سنجش آموزش کشور

داوطلبان می توانند سوال یا درخواست خود را از طریق سامانه پاسخگویی اینترنتی به نشانی: https://request.sanjesh.org/ به این سازمان ارسال نمایند. ضمنا داوطلبان در صورت لزوم می‌توانند سوالات خود را در ساعات اداری با شماره تلفن 42163 با پیش شماره 021 در میان بگذارند.»

به گزارش واحد اخبار و اطلاعیه های زیر 100 سنجش، کنکور 1402 براساس مصوبه جدید شورای عالی انقلاب فرهنگی، از امسال در دو نوبت برگزار می شود. نوبت اول آن در دی ماه برگزار شد و ثبت نام نوبت  دوم آن از 15 فروردین آغاز و تا 21 فروردین ادامه می یابد. این نوبت از آزمون سراسری در تیرماه سال آینده برگزار خواهد شد.

 

جهت مشاهده ی کارنامه نتایج اولیه نوبت اول کنکور اینجا کلیک کنید.

دیگر مطالب بلاگ

اخبار

ثبت نام کنکور 1401

برنامه زمانی کنکورهای سال ۱۴۰۳ اعلام شد

سازمان سنجش آموزش کشور برنامه زمانی آزمون های کشوری برای سال ۱۴۰۳ را اعلام کرد و بر اساس این تقویم کنکور ۱۴۰۳ هم دوبار برگزار می شود.

اخبار

ثبت نام کنکور 1401

شیوه برگزاری کنکور تیرماه بدون تغییر است

عبدالرسول پورعباس: کنکور تیرماه بدون تغییر است

اخبار

ثبت نام کنکور 1401

واکنش شورای عای انقلاب فرهنگی به مسمومیت سریالی دانش آموزان

دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی در بیانیه‌ای مسمومیت سریالی دانش آموزان دختر را محکوم کرد.

اخبار

ثبت نام کنکور 1401

دستور کار کمیسیون آموزش

اعضای کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس، بررسی طرح یک فوریتی الحاق یک ماده به قانون پذیرش دانشجو در دانشگاه‌ها را در دستور کار خود دارند.

اخبار

ثبت نام کنکور 1401

بررسی تغییرات مصوبه کنکور سال های 1400 و 1401

بررسی هشت تغییر مصوبه کنکوری شورای عالی انقلاب فرهنگی در فاصله دو مصوبه ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱

اخبار

ثبت نام کنکور 1401

نکات کلیدی برای پذیرفته شدگان نهایی کنکور

پذیرفته شدگان اولیه نوبت اول آزمون سراسری سال ۱۴۰۲ دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی لازم است چهار نکته کلیدی برای پذیرش نهایی در این آزمون را بدانند.
زیرصد سنجش
0
YOUR CART
  • No products in the cart.