زیرصد سنجش

معرفی پکیج حسابان کنکور زیر 100 سنجش

معرفی پکیج حسابان کنکور

حسابان سرشاخه اصلی دروس تخصصی رشته ریاضی و فیزیک و به نوعی مهم ترین درس این رشته در کنکور سراسری محسوب می شود.

درس ریاضیات در گروه آزمایشی ریاضی و فنی دارای بالاترین ضریب یعنی 4 بوده و شامل دروس ریاضی 1، حسابان 1، حسابان 2، هندسه 1 و 2 و 3، آمار و احتمال و ریاضیات گسسته می باشد.

یکی از ویژگی های قابل توجه درس حسابان ارتباط مباحث دروس سه پایه دهم و یازدهم و دوازدهم و حتی پایه های پایین تر با یکدیگر است. بنابراین گام اول در کسب موفقیت در این درس، مطالعه ریاضیات به صورت مبحثی و پایه ای است.

بهترین پکیج درس حسابان کنکور دارای چه ویژگی هایی است؟

پکیج حسابان کنکور زیر 100 سنجش شامل تدریس کتاب های ریاضی دهم، حسابان یازدهم و حسابان دوازدهم می باشد. به بیان دیگر بسته آموزشی حسابان کنکور از صفر تا 100 ریاضیات سه سال دبیرستان را در خود جای داده است.

در بهترین پکیج درس حسابان کنکور کلیه مباحث کتاب های درسی به صورت کاملا تشریحی و مفهومی تدریس شده است. نمونه سوالات تشریحی برای تثبیت مفاهیم در هر بخش ارائه شده، و در پایان هر بخش با ایستگاه های تست کلاسی به تسلط هر چه بیشتر شما برای موفقیت در کنکور پرداخته شده است.

در بخش تدریس حسابان دوازدهم با رویکرد موفقیت در امتحان نهایی، به تحلیل و تسلط بر راه حل های تشریحی توجه ویژه ای شده است.

ضمن اینکه در تمام بخش های پکیج تدریس حسابان کنکور به آموزش نکات طلایی و ارائه شیوه های سریع حل تست با زبانی ساده و قابل فهم پرداخته شده است.

و در نهایت بانک تست های برگزیده 15 سال اخیر کنکور سراسری به طور کامل آنالیز و تشریح شده است.

پکیج حسابان کنکور زیر 100 سنجش، از آنجایی که تدریس هر کتاب را به صورت مجزا صورت گرفته است، برای دانش آموزان سال دوازدهم کامل ترین مرجع آموزش و آمادگی برای امتحان نهایی نیز محسوب می شود.

و از سوی دیگر تمام آنچه را که برای کسب درصد بالای این درس در کنکور نیاز دارید در اختیار شما قرار می دهد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زیرصد سنجش

موسسه ی آموزشی زیر صد سنجش

0
YOUR CART
  • No products in the cart.