زیرصد سنجش

برای برخی از داوطلبان کنکور 1401 کارنامه صادر نشده است

عدم صدور کارنامه
حتی با اعلام نتایج اولیه کنکور 1401، حواشی آن ادامه دارد. برای برخی از داوطلبان کنکور 1401 کارنامه صادر نشده است.

این نوشته را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

ادامه حواشی کنکور 1401/ برای برخی از داوطلبان کنکور 1401 کارنامه صادر نشده است!

حتی با اعلام نتایج اولیه کنکور 1401، حواشی آن ادامه دارد. در حالیکه کارنامه داوطلبان کنکور امسال همزمان با اعلام نتایج اولیه صادر شده است، برخی از داوطلبان از عدم صدور کارنامه خود خبر می دهند!

تسنیم در گزارشی اعلام کرده است همزمان با اعلام نتایج کنکور، کارنامه داوطلبان گروه‌های آزمایشی مختلف منتشر شده است اما برخی داوطلبان از عدم صدور کارنامه خود خبر می‌دهند.

سازمان سنجش به این داوطلبان گفته که کارنامه شما باید بررسی شود بنابراین یک ماه صبر کنید!

یک داوطلب آقا از استان آذربایجان شرقی که فارغ التحصیل سال 85 است، به تسنیم گفته: کارنامه او و برخی دیگر از داوطلبان کنکور 1401 توسط سازمان سنجش صادر نشده است.

او می گوید: در گروه آزمایشی هنر و تجربی شرکت کردم اما کارنامه کنکور تجربی برایم صادر نشد و سازمان سنجش پیام داد “کارنامه شما در این مرحله صادر نشده و نیازمند بررسی فنی است” شماره تماس‌هایی را برای پیگیری موضوع اعلام کرده بودند اما به دلیل عدم پاسخگویی ناچار شدم به صورت حضوری مراجعه کنم.

او در ادامه توضیح داد: زمانیکه به سازمان سنجش مراجعه کردم متوجه شدم حداقل 100 نفر دیگر مشکل مشابه داشتند. سازمان سنجش می گوید به شما مشکوک هستیم، چون سوابق تحصیلی تان با رتبه کسب شده همخوانی ندارد!! و احتمالا باید از شما مجددا آزمون گرفته شود.

وی افزود: با معدل 12 در رشته ریاضی دیپلم گرفته‌ام و در سن 30 سالگی برای کنکور اقدام کردم، رتبه کنکورم در سال گذشته 10 هزار شد.

این داوطلب بیش از هرچیز نگران از دست رفتن فرصت انتخاب رشته است.

داوطلب دیگری که در سال 95 دیپلم تجربی گرفته است و امسال در گروه علوم تجربی کنکور داده نیز به تسنیم گفته: برای بنده کارنامه صادر نشده و اعلام کردند کارنامه شما در حال بررسی فنی است. سازمان سنجش می‌گوید معدلتان پایین است اما اکثر افرادی که این مشکل را دارند، داوطلب نظام قدیم هستند و فرصت ترمیم معدل نداشتند.

او در رابطه با سوابق تحصیلی خود گفت: وی در پاسخ به این پرسش که معدل دیپلم شما چند است، گفت: معدل کل 13.78 و کتبی 10.27 است.

سازمان سنجش می‌گوید چون رتبه خوب و معدل پایین دارید باید بررسی شود بنابراین یک ماه صبر کنید اما در این مدت، فرصت انتخاب رشته به اتمام رسیده و ظرفیت دانشگاه‌ها نیز تکمیل می‌شود!

او در ادامه گفت: به نمایندگان مجلس مراجعه کردیم و در جریان موضوع هستند؛ امیدوارم برای پیگیری موضوع و شنیدن صدای ما اقدامی انجام دهند.

پیامک سنجش

این خبر در حال پیگیری است و به محض مشخص شدن وضعیت و ارائه پاسخ از سوی مسئولین اخبار مرتبط با آن منتشر خواهد شد.

دیگر مطالب بلاگ

اخبار

ثبت نام کنکور 1401

دستگیری فروشنده سوالات کنکور در تهران

رییس پلیس فتای غرب استان تهران از دستگیری فروشنده سوالات جعلی کنکور در تهران خبر داد!

اخبار

ثبت نام کنکور 1401

برگزاری نخستین کنکور هوشمند در بهمن ماه

معاون امور آزمون‌های سازمان‌ سنجش آموزش کشور از برگزاری کنکور هوشمند به صورت آزمایشی در دو استان در بهمن‌ماه امسال خبر داد.

اخبار

ثبت نام کنکور 1401

نتایج تکمیل ظرفیت کنکور سراسری ۱۴۰۱

نتایج تکمیل ظرفیت کنکور سراسری ۱۴۰۱ حدودا ۲ هفته پس از اتمام مهلت انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور به صورت اینترنتی اعلام خواهد شد.

اخبار

ثبت نام کنکور 1401

منع ثبت نام دختران افغان در کنکور 1402

وزارت تحصیلات عالی طالبان در نامه‌ای به دانشگاه‌ها و موسسات تحصیلات عالی خصوصی افغانستان، ثبت‌نام دختران در آزمون کنکور سال ۱۴۰۲ را ممنوع اعلام کرد

اخبار

ثبت نام کنکور 1401

تعلیق اجرای مصوبه کنکوری بنا بر دستور رییس جمهور؟!

آیا اجرای مصوبه کنکوری تعلیق می شود؟

اخبار

ثبت نام کنکور 1401

پاسخنامه اولیه کنکور دی ماه

کلید اولیه سوالات نوبت اول کنکور سراسری ۱۴۰۲ در سایت سازمان سنجش منتشر شد.
زیرصد سنجش
0
YOUR CART
  • No products in the cart.