زیرصد سنجش

راه حل مشکل مغایرت در سابقه تحصیلی

حل مشکل مغایرت در سابقه تحصیلی
رییس مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی در ارتباط با سوابق تحصیلی و رفع مشکل مغایرت سوابق تحصیلی برای داوطلبان کنکور 1401 توضیحاتی ارائه کرد.

این نوشته را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

از 23 تیرماه سوابق تحصیلی داوطلبان کنکور 1401 در سایت سازمان سنجش کشور قرار گرفت. در همین رابطه محسن زارعی رئیس مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی وزارت آموزش و پرورش درباره مشاهده سوابق تحصیلی دانش آموزان برای کنکور 1401 به خبرنگار فارس گفت: در سایت سازمان سنجش امکان مشاهده سوابق تحصیلی آموزش و پرورش برای کنکور سراسری 1401 وجود دارد.

زارعی گفت: داوطلبان با مراجعه به سایت این سازمان و در بخش مشاهده سوابق تحصیلی می توانند سوابق تحصیلی خود را مشاهده نمایند و در صورت مشاهده مغایرت، اطلاع رسانی کنند.

حل مشکل مغایرت در سابقه تحصیلی

وی افزود: وقتی دانش‌آموز اعلام مغایرت می‌کند، سایت سازمان سنجش، اطلاعات داوطلب را مجدد از سامانه سایت بازخوانی می‌کند؛ در صورتی که عدد اعلام شده بعد از بازخوانی اطلاعات با سوابق تحصیلی دانش‌آموز مغایرت داشت، داوطلب باید به منطقه آموزش و پرورش مراجعه کرده و اعلام مغایرت کند تا منطقه در سامانه برایش اصلاح کند.

زارعی خاطر نشان کرد: سوابق تحصیلی دانش‌آموزان پایه دوازدهم را 20 تیر ماه یعنی بعد از اعلام نتایج اعتراضات و درج نتایج نهایی به سازمان سنجش ارسال کردیم.

 

همچنین اینجا بخوانید: برگزاری کنکور 1402 با چهار تغییر قطعی

پکیج های آموزشی  
زیر 100 سنجش

دیگر مطالب بلاگ

اخبار

ثبت نام کنکور 1401

ماجرای حذف دروس عمومی از کنکور

ماجرای حذف دروس عمومی از کنکور و مصوبات جدید شورای عالی انقلاب فرهنگی

اخبار

ثبت نام کنکور 1401

دروس امتحانات نهایی برای محاسبه سوابق تحصیلی گروه هنر

معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش از تعیین دروس امتحانات نهایی برای محاسبه سوابق تحصیلی شرکت‌کنندگان کنکور سراسری گروه هنر خبر داده است.

اخبار

ثبت نام کنکور 1401

جزییات طرح اصلاح قانون کنکور

نماینده مجلس: دنبال «تأثیر مثبت» معدل و بازگشت دروس عمومی به کنکور هستیم.

اخبار

ثبت نام کنکور 1401

طرح اصلاح قانون کنکور به آزمون دی ماه نمی‌رسد

تلاش‌های بسیاری برای تصویب طرح اصلاح کنکور در مجلس انجام شد اما با توجه به فرآیند قانونگذاری تصویب این طرح به آزمون دی‌ماه نمی‌رسد.

اخبار

ثبت نام کنکور 1401

تجمع داوطلبان کنکور 1401 مقابل وزارت علوم

گروهی از داوطلبان کنکور ۱۴۰۱ که در آزمون مجدد سازمان سنجش شرکت کرده بودند، در اعتراض به برگزاری این آزمون، ۲۹ آبان در مقابل وزارت علوم تجمع کردند.

اخبار

ثبت نام کنکور 1401

چند توصیه به کنکوری های دی ماه

زارعی: دانش آموزان دوازدهم تمرکز خود را بر امتحانات نهایی بگذارند!
زیرصد سنجش
0
YOUR CART
  • No products in the cart.