زیرصد سنجش

تغییرات کتاب های درسی برای کنکور 1402

تغییرات کتاب های درسی برای کنکور
سوال مهمی که داوطلبان از مشاوران می پرسند این است که آیا با توجه به تهیه پکیج آموزشی زیر 100 سنجش در سال قبل، باید پکیج جدید تهیه نمایند

این نوشته را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

یکی از مسائل مهمی که در برنامه ریزی درسی و انتخاب منابع آموزشی کنکور باید به آن توجه داشت، تغییرات کتاب های درسی و منابع اصلی کنکور است که در صورت رخداد، در نیمه دوم تابستان از سوی سازمان سنجش اعلام می شود.

با توجه به مصوبه جدید کنکور که توسط شورای عالی انقلاب فرهنگی تصویب شد مقرر گردیده از سال آینده اجرایی شود، شاهد تغییرات قابل توجهی در منابع اصلی کنکور خواهیم بود.

بر اساس این مصوبه دروس عمومی از دفترچه سوالات کنکور حذف می شوند و نقش این دروس در نتیجه نهایی کنکور 1402 به تاثیر مستقیم معدل امتحانات نهایی پایه دوازدهم تغییر می یابد.

 

اما در ارتباط با دروس تخصصی که تنها مرجع طرح سوالات کنکور سال آینده هستند، تاکنون هیچ اعلام دقیقی در خصوص تغییرات احتمالی آن صورت نگرفته است. و هر خبر و نوشته ای که با عنوان تغییرات کتاب های درسی کنکور در سایت ها قرار دارد، مربوط به منابع کنکورهای سال های گذشته است.

سوالات متداول دانش آموزان از مشاوران زیر 100 سنجش

سوال مهمی که داوطلبان (به ویژه پشت کنکوری ها) از مشاوران می پرسند، این است که آیا با توجه به پکیج آموزشی کنکور زیر 100 سنجش که سال قبل تهیه کرده اند نیاز به تعویض و تهیه ی پکیج جدید برای کنکور سال بعد دارند یا خیر.

با توجه به این که تا تاریخ درج این نوشته هیچ گونه تغییری در سرفصل ها و مباحث دروس تخصصی از سوی مراجع آموزشی اعلام نشده است، نیازی به تهیه منبع و پکیج کنکور جدید زیر 100 سنجش نیست.

اگر پکیجی جدید باشد، صرفا در طراحی استدیو و فضای ضبط ویدیو جدید بوده و محتوای آموزشی و موضوعات تدریس شده نسبت به قبل بدون تغییر می باشند.

برای مثال برخی از مباحث ریاضی و برخی از دروس رشته علوم انسانی در حال ضبط در استدیوهای جدید می باشند.

بنابراین دانش آموزان عزیزی که سال گذشته پکیج آموزشی زیر 100 سنجش را تهیه کرده اند، برای کنکور 1402 نیاز به تهیه پکیج جدید ندارند.

چنانچه هر زمان تغییرمنبع و یا حذف و اضافه ای در مباحث و سر فصل دروس از سوی سازمان اعلام شود، دانش آموزانی که قبلا بسته آموزشی زیر 100 سنجش را خریداری کرده اند، با ارسال پیامک و یا تماس با مشاوران موسسه، می توانند درخواست دریاقت اصلاحیه را ثبت نمایند تا در کمترین زمان ممکن، فایل اصلاح شده و تغییرات اعلام شده به صورت رایگان برایشان ارسال گردد.

پکیج های آموزشی  
زیر 100 سنجش

دیگر مطالب بلاگ

اخبار

ثبت نام کنکور 1401

تجمع داوطلبان کنکور 1401 مقابل وزارت علوم

گروهی از داوطلبان کنکور ۱۴۰۱ که در آزمون مجدد سازمان سنجش شرکت کرده بودند، در اعتراض به برگزاری این آزمون، ۲۹ آبان در مقابل وزارت علوم تجمع کردند.

اخبار

ثبت نام کنکور 1401

چند توصیه به کنکوری های دی ماه

زارعی: دانش آموزان دوازدهم تمرکز خود را بر امتحانات نهایی بگذارند!

اخبار

ثبت نام کنکور 1401

میزان تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور مشخص شد

موضوع ایجاد سابقه تحصیلی و تاثیر قطعی آن اتفاق خوبی بود، قبلا تاثیر سوابق، مثبت بود اما مثبت خنثی‌ بود.

اخبار

ثبت نام کنکور 1401

تعیین تکلیف سوابق تحصیلی داوطلبان نظام قدیم

وزیر آموزش و پرورش: دانش آموزان نظام قدیم باید بتوانند یک آزمونی بدهند که استاندارد باشد و بعد سوابق آنها را به سازمان سنجش ارسال شود.

اخبار

ثبت نام کنکور 1401

انواع سهمیه ها در کنکور سراسری

یکی از موارد مهم در آزمون های سراسری آشنایی با انواع سهمیه ها در کنکور است. در این نوشته به بررسی و معرفی این سهمیه ها می پردازیم.

اخبار

ثبت نام کنکور 1401

امروز، پایان مهلت تمدید شده ثبت‌نام در کنکور سراسری

امروز پایان مهلت تمدید شده برای ثبت‌نام در کنکور سراسری سال ۱۴۰۲ دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی کشور (نوبت اول) می باشد.
زیرصد سنجش
0
YOUR CART
  • No products in the cart.