زیرصد سنجش

تایید سلامت کنکور 1401

سلامت برگزاری کنکور
هیات منتخب رییس جمهور که به منظور بررسی شبهات کنکور 1401 تعیین شده بود، اعلام کرد با اطمینان می گوییم حق هیچ داوطلبی در کنکور 1401 تضییع نشده است.

این نوشته را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

سلامت کنکور 1401  در سایت زیر صد سنجش به بررسی آن  می پردازیم هیات منتخب رییس جمهور برای بررسی شبهات مطرح شده در کنکور امسال، سلامت برگزاری آزمون سراسری در تمام 5 گروه آزمایشی را تایید کرد. به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، این هیات اعلام کرد با گروه محدودی که هنگام برگزاری آزمون قصد تقلب داشتند برخورد قاطع شده و با اطمینان می گوییم حق هیچ داوطلب تضییع نشده است. پیش­تر حجت الاسلام رییسی در جلسه ی هیات دولت، گروه را به ریاست معاون اول رییس جمهور، مامور بررسی دقیق ابعاد برگزاری کنکور و تحقیق در ارتباط با شبهات مطرح شده کرده بود. تشکیل این هیات پس از برگزاری کنکور گروه ریاضی و انتشار سوالات آن در برخی از گروه های تلگرامی صورت گرفت.

سلامت کنکور 1401 به تایید هیات منتخب رییس جمهور رسید.

در همین رابطه بخوانید: حواشی کنکور 1401 برخی افراد مدعی شدند کل سؤالات عمومی و اختصاصی کنکور تجربی امسال در ساعت ۹:۴۹ (چند دقیقه پس از توزیع دفترچه اختصاصی شماره ۲) روی یکی از کانال‌های تلگرامی قرار داده شد. ضمن اینکه در این فایل دفترچه اختصاصی شماره ۳ که هنوز در آن زمان توزیع نشده بود نیز وجود دارد! ادعاهایی که از سوی سازمان سنجش مورد تأیید قرار نگرفت. پورعباس، ریاست سازمان سنجش آموزش کشور، پیش تر در این رابطه گفته بود آزمون های امسال یکی از بهترین آزمون های سال های اخیر بود و در جلسه ی آزمون 70 مورد تخلف به کمک دستگاههای آشکارساز پیدا کردیم. وی در رابطه با ادعای انتشار سوالات گروه ریاضی گفت که نخستین عکسی که از جلسات بیرون آمد ساعت 13:30 و عکس یک صفحه دفترچه بود و در روز برگزاری کنکور هنر که کنترل ها نسبتا ضعیف تر بود، ساعت 12:30 یک عکس منتشر شد. تایید کنکور امسال درحالی است که احمد نادری عضو هیات رئیسه مجلس چندی پیش گفته بود مجلس به زودی در نشست کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با حضور مسئولان مربوطه به بررسی این گزارش‌ها خواهد پرداخت تا توضیحات تکمیلی را در این رابطه ارائه کنند. پکیج آموزشی کنکور زیر صد سنجش صفر تا صد مطالب درسی به طور کامل آموزش داده شده. و دانش آموز را از هر نوع کتاب و جزوه و کلاس کمک آموزشی بی نیاز می کند.

پکیج های آموزشی  
زیر صد سنجش

دیگر مطالب بلاگ

اخبار

ثبت نام کنکور 1401

برنامه امتحانات نهایی خرداد ماه پایه دوازدهم اعلام شد.

برنامه امتحانات نهایی خرداد ماه پایه دوازدهم اعلام شد.

اخبار

ثبت نام کنکور 1401

زمان ثبت نام نوبت دوم کنکور 1402 از 15 فروردین

پورعباس: هیچ فرقی بین نوبت اول و دوم کنکور سراسری وجود ندارد و این آزمون‌ها به صورت مستقل برگزار می‌شوند.

اخبار

ثبت نام کنکور 1401

برنامه زمانی کنکورهای سال ۱۴۰۳ اعلام شد

سازمان سنجش آموزش کشور برنامه زمانی آزمون های کشوری برای سال ۱۴۰۳ را اعلام کرد و بر اساس این تقویم کنکور ۱۴۰۳ هم دوبار برگزار می شود.

اخبار

ثبت نام کنکور 1401

شیوه برگزاری کنکور تیرماه بدون تغییر است

عبدالرسول پورعباس: کنکور تیرماه بدون تغییر است

اخبار

ثبت نام کنکور 1401

واکنش شورای عای انقلاب فرهنگی به مسمومیت سریالی دانش آموزان

دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی در بیانیه‌ای مسمومیت سریالی دانش آموزان دختر را محکوم کرد.

اخبار

ثبت نام کنکور 1401

دستور کار کمیسیون آموزش

اعضای کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس، بررسی طرح یک فوریتی الحاق یک ماده به قانون پذیرش دانشجو در دانشگاه‌ها را در دستور کار خود دارند.
زیرصد سنجش
0
YOUR CART
  • No products in the cart.