زیرصد سنجش

تایید سلامت کنکور 1401

سلامت برگزاری کنکور
هیات منتخب رییس جمهور که به منظور بررسی شبهات کنکور 1401 تعیین شده بود، اعلام کرد با اطمینان می گوییم حق هیچ داوطلبی در کنکور 1401 تضییع نشده است.

این نوشته را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

سلامت کنکور 1401  در سایت زیر صد سنجش به بررسی آن  می پردازیم هیات منتخب رییس جمهور برای بررسی شبهات مطرح شده در کنکور امسال، سلامت برگزاری آزمون سراسری در تمام 5 گروه آزمایشی را تایید کرد. به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، این هیات اعلام کرد با گروه محدودی که هنگام برگزاری آزمون قصد تقلب داشتند برخورد قاطع شده و با اطمینان می گوییم حق هیچ داوطلب تضییع نشده است. پیش­تر حجت الاسلام رییسی در جلسه ی هیات دولت، گروه را به ریاست معاون اول رییس جمهور، مامور بررسی دقیق ابعاد برگزاری کنکور و تحقیق در ارتباط با شبهات مطرح شده کرده بود. تشکیل این هیات پس از برگزاری کنکور گروه ریاضی و انتشار سوالات آن در برخی از گروه های تلگرامی صورت گرفت.

سلامت کنکور 1401 به تایید هیات منتخب رییس جمهور رسید.

در همین رابطه بخوانید: حواشی کنکور 1401 برخی افراد مدعی شدند کل سؤالات عمومی و اختصاصی کنکور تجربی امسال در ساعت ۹:۴۹ (چند دقیقه پس از توزیع دفترچه اختصاصی شماره ۲) روی یکی از کانال‌های تلگرامی قرار داده شد. ضمن اینکه در این فایل دفترچه اختصاصی شماره ۳ که هنوز در آن زمان توزیع نشده بود نیز وجود دارد! ادعاهایی که از سوی سازمان سنجش مورد تأیید قرار نگرفت. پورعباس، ریاست سازمان سنجش آموزش کشور، پیش تر در این رابطه گفته بود آزمون های امسال یکی از بهترین آزمون های سال های اخیر بود و در جلسه ی آزمون 70 مورد تخلف به کمک دستگاههای آشکارساز پیدا کردیم. وی در رابطه با ادعای انتشار سوالات گروه ریاضی گفت که نخستین عکسی که از جلسات بیرون آمد ساعت 13:30 و عکس یک صفحه دفترچه بود و در روز برگزاری کنکور هنر که کنترل ها نسبتا ضعیف تر بود، ساعت 12:30 یک عکس منتشر شد. تایید کنکور امسال درحالی است که احمد نادری عضو هیات رئیسه مجلس چندی پیش گفته بود مجلس به زودی در نشست کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با حضور مسئولان مربوطه به بررسی این گزارش‌ها خواهد پرداخت تا توضیحات تکمیلی را در این رابطه ارائه کنند. پکیج آموزشی کنکور زیر صد سنجش صفر تا صد مطالب درسی به طور کامل آموزش داده شده. و دانش آموز را از هر نوع کتاب و جزوه و کلاس کمک آموزشی بی نیاز می کند.

پکیج های آموزشی  
زیر صد سنجش

دیگر مطالب بلاگ

اخبار

ثبت نام کنکور 1401

تجمع داوطلبان کنکور 1401 مقابل وزارت علوم

گروهی از داوطلبان کنکور ۱۴۰۱ که در آزمون مجدد سازمان سنجش شرکت کرده بودند، در اعتراض به برگزاری این آزمون، ۲۹ آبان در مقابل وزارت علوم تجمع کردند.

اخبار

ثبت نام کنکور 1401

چند توصیه به کنکوری های دی ماه

زارعی: دانش آموزان دوازدهم تمرکز خود را بر امتحانات نهایی بگذارند!

اخبار

ثبت نام کنکور 1401

میزان تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور مشخص شد

موضوع ایجاد سابقه تحصیلی و تاثیر قطعی آن اتفاق خوبی بود، قبلا تاثیر سوابق، مثبت بود اما مثبت خنثی‌ بود.

اخبار

ثبت نام کنکور 1401

تعیین تکلیف سوابق تحصیلی داوطلبان نظام قدیم

وزیر آموزش و پرورش: دانش آموزان نظام قدیم باید بتوانند یک آزمونی بدهند که استاندارد باشد و بعد سوابق آنها را به سازمان سنجش ارسال شود.

اخبار

ثبت نام کنکور 1401

انواع سهمیه ها در کنکور سراسری

یکی از موارد مهم در آزمون های سراسری آشنایی با انواع سهمیه ها در کنکور است. در این نوشته به بررسی و معرفی این سهمیه ها می پردازیم.

اخبار

ثبت نام کنکور 1401

امروز، پایان مهلت تمدید شده ثبت‌نام در کنکور سراسری

امروز پایان مهلت تمدید شده برای ثبت‌نام در کنکور سراسری سال ۱۴۰۲ دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی کشور (نوبت اول) می باشد.
زیرصد سنجش
0
YOUR CART
  • No products in the cart.