زیرصد سنجش

تاریخ های مهم برای داوطلبان کنکور سراسری 1401

آخرین اخبار و توصیه های کنکور
 کنکور به داغ ترین روزهای خود رسیده است. از این هفته داوطلبان کنکور چه روزها و تاریخ هایی را باید به خاطر بسپارند؟

این نوشته را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

تاریخ های مهم برای داوطلبان کنکور سراسری 1401 کنکور به داغ ترین روزهای خود رسیده است. فرآیند دریافت کارت ورود به جلسه ی کنکور 1401 در سایت سازمان سنجش و آموزش کشور آغاز شده است و تا روز سه شنبه (فردا) ادامه می یابد. اما از این هفته داوطلبان کنکور سراسری چه روزها و تاریخ هایی را باید به خاطر بسپارند؟ چنانچه در اطلاعات درج شده در کارت ورود به جلسه ی شما اشتباهی صورت گرفته، یا مشکلی در صدور کارت شما رخ داده باشد، باجه های رفع نقص از 7 تا 10 تیر به منظور راهنمایی و رفع مشکل شما حاضر می  باشند. کنکور سراسری روزهای هشتم تا یازدهم تیرماه، بر گزار میشود. داوطلبان گروه هنر در اولین روز برگزاری آزمون سراسری، چهارشنبه 8 تیرماه با یکدیگر به رقابت می پردازند. روز پنجشنبه 9 تیر داوطلبان  گروه انسانی و گروه ریاضی و فنی در این آزمون شرکت خواهند کرد. گروه علوم تجربی روز جمعه 10 تیر و در آخرین روز این آزمون، یعنی شنبه 11 تیر گروه زبانهای خارجی به رقابت می پردازند. ویرایش سهمیه ثبت نامی کنکور 1401 و همچنین ویرایش برخی اطلاعات کارت ورود به جلسه ی کنکور حداکثر تا 11 تیر امکانپذیر می باشد. مراجعه به منطقه آموزش وپرورش جهت ویرایش اطلاعات مربوط به معدل (سوابق تحصیلی) حداکثر تا ۱۳ تیر ۱۴۰۱ و تکمیل پرسشنامه ارزیابی حوزه امتحانی ۸ تا ۱۵ تیر ۱۴۰۱ است. مشاهده سوابق تحصیلی طبق اطلاعیه سازمان سنجش ۲۱ تیر ۱۴۰۱ است. پرداخت هزینه آزمون عملی هنر و همچنین داوطلبان رشته ی تربیت بدنی در سایت سنجش ۵ تا ۱۱ تیر انجام می شود. انتخاب رشته کنکور سراسری در نیمه دوم مرداد ۱۴۰۱ انجام می شود. پرداخت هزینه و انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان/ پیام نور/ غیرانتفاعی در نیمه دوم مرداد هم زمان با انتخاب رشته از سایت سازمان سنجش خواهد بود. پرداخت هزینه و انتخاب رشته دانشگاه آزاد اسلامی نیز در نیمه دوم مرداد انجام می شود. پکیج آموزشی کنکور زیر صد سنجش صفر تا صد مطالب درسی به طور کامل آموزش داده شده. و دانش آموز را از هر نوع کتاب و جزوه و کلاس کمک آموزشی بی نیاز می کند.    
همچنین اینجا بخوانید: دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری

پکیج های آموزشی  
زیر صد سنجش

دیگر مطالب بلاگ

اخبار

ثبت نام کنکور 1401

ماجرای حذف دروس عمومی از کنکور

ماجرای حذف دروس عمومی از کنکور و مصوبات جدید شورای عالی انقلاب فرهنگی

اخبار

ثبت نام کنکور 1401

دروس امتحانات نهایی برای محاسبه سوابق تحصیلی گروه هنر

معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش از تعیین دروس امتحانات نهایی برای محاسبه سوابق تحصیلی شرکت‌کنندگان کنکور سراسری گروه هنر خبر داده است.

اخبار

ثبت نام کنکور 1401

جزییات طرح اصلاح قانون کنکور

نماینده مجلس: دنبال «تأثیر مثبت» معدل و بازگشت دروس عمومی به کنکور هستیم.

اخبار

ثبت نام کنکور 1401

طرح اصلاح قانون کنکور به آزمون دی ماه نمی‌رسد

تلاش‌های بسیاری برای تصویب طرح اصلاح کنکور در مجلس انجام شد اما با توجه به فرآیند قانونگذاری تصویب این طرح به آزمون دی‌ماه نمی‌رسد.

اخبار

ثبت نام کنکور 1401

تجمع داوطلبان کنکور 1401 مقابل وزارت علوم

گروهی از داوطلبان کنکور ۱۴۰۱ که در آزمون مجدد سازمان سنجش شرکت کرده بودند، در اعتراض به برگزاری این آزمون، ۲۹ آبان در مقابل وزارت علوم تجمع کردند.

اخبار

ثبت نام کنکور 1401

چند توصیه به کنکوری های دی ماه

زارعی: دانش آموزان دوازدهم تمرکز خود را بر امتحانات نهایی بگذارند!
زیرصد سنجش
0
YOUR CART
  • No products in the cart.