زیرصد سنجش

تاریخ های مهم برای داوطلبان کنکور سراسری 1401

آخرین اخبار و توصیه های کنکور
 کنکور به داغ ترین روزهای خود رسیده است. از این هفته داوطلبان کنکور چه روزها و تاریخ هایی را باید به خاطر بسپارند؟

این نوشته را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

تاریخ های مهم برای داوطلبان کنکور سراسری 1401 کنکور به داغ ترین روزهای خود رسیده است. فرآیند دریافت کارت ورود به جلسه ی کنکور 1401 در سایت سازمان سنجش و آموزش کشور آغاز شده است و تا روز سه شنبه (فردا) ادامه می یابد. اما از این هفته داوطلبان کنکور سراسری چه روزها و تاریخ هایی را باید به خاطر بسپارند؟ چنانچه در اطلاعات درج شده در کارت ورود به جلسه ی شما اشتباهی صورت گرفته، یا مشکلی در صدور کارت شما رخ داده باشد، باجه های رفع نقص از 7 تا 10 تیر به منظور راهنمایی و رفع مشکل شما حاضر می  باشند. کنکور سراسری روزهای هشتم تا یازدهم تیرماه، بر گزار میشود. داوطلبان گروه هنر در اولین روز برگزاری آزمون سراسری، چهارشنبه 8 تیرماه با یکدیگر به رقابت می پردازند. روز پنجشنبه 9 تیر داوطلبان  گروه انسانی و گروه ریاضی و فنی در این آزمون شرکت خواهند کرد. گروه علوم تجربی روز جمعه 10 تیر و در آخرین روز این آزمون، یعنی شنبه 11 تیر گروه زبانهای خارجی به رقابت می پردازند. ویرایش سهمیه ثبت نامی کنکور 1401 و همچنین ویرایش برخی اطلاعات کارت ورود به جلسه ی کنکور حداکثر تا 11 تیر امکانپذیر می باشد. مراجعه به منطقه آموزش وپرورش جهت ویرایش اطلاعات مربوط به معدل (سوابق تحصیلی) حداکثر تا ۱۳ تیر ۱۴۰۱ و تکمیل پرسشنامه ارزیابی حوزه امتحانی ۸ تا ۱۵ تیر ۱۴۰۱ است. مشاهده سوابق تحصیلی طبق اطلاعیه سازمان سنجش ۲۱ تیر ۱۴۰۱ است. پرداخت هزینه آزمون عملی هنر و همچنین داوطلبان رشته ی تربیت بدنی در سایت سنجش ۵ تا ۱۱ تیر انجام می شود. انتخاب رشته کنکور سراسری در نیمه دوم مرداد ۱۴۰۱ انجام می شود. پرداخت هزینه و انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان/ پیام نور/ غیرانتفاعی در نیمه دوم مرداد هم زمان با انتخاب رشته از سایت سازمان سنجش خواهد بود. پرداخت هزینه و انتخاب رشته دانشگاه آزاد اسلامی نیز در نیمه دوم مرداد انجام می شود. پکیج آموزشی کنکور زیر صد سنجش صفر تا صد مطالب درسی به طور کامل آموزش داده شده. و دانش آموز را از هر نوع کتاب و جزوه و کلاس کمک آموزشی بی نیاز می کند.    
همچنین اینجا بخوانید: دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری

پکیج های آموزشی  
زیر صد سنجش

دیگر مطالب بلاگ

اخبار

ثبت نام کنکور 1401

برنامه زمانی کنکورهای سال ۱۴۰۳ اعلام شد

سازمان سنجش آموزش کشور برنامه زمانی آزمون های کشوری برای سال ۱۴۰۳ را اعلام کرد و بر اساس این تقویم کنکور ۱۴۰۳ هم دوبار برگزار می شود.

اخبار

ثبت نام کنکور 1401

شیوه برگزاری کنکور تیرماه بدون تغییر است

عبدالرسول پورعباس: کنکور تیرماه بدون تغییر است

اخبار

ثبت نام کنکور 1401

واکنش شورای عای انقلاب فرهنگی به مسمومیت سریالی دانش آموزان

دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی در بیانیه‌ای مسمومیت سریالی دانش آموزان دختر را محکوم کرد.

اخبار

ثبت نام کنکور 1401

دستور کار کمیسیون آموزش

اعضای کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس، بررسی طرح یک فوریتی الحاق یک ماده به قانون پذیرش دانشجو در دانشگاه‌ها را در دستور کار خود دارند.

اخبار

ثبت نام کنکور 1401

بررسی تغییرات مصوبه کنکور سال های 1400 و 1401

بررسی هشت تغییر مصوبه کنکوری شورای عالی انقلاب فرهنگی در فاصله دو مصوبه ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱

اخبار

ثبت نام کنکور 1401

نکات کلیدی برای پذیرفته شدگان نهایی کنکور

پذیرفته شدگان اولیه نوبت اول آزمون سراسری سال ۱۴۰۲ دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی لازم است چهار نکته کلیدی برای پذیرش نهایی در این آزمون را بدانند.
زیرصد سنجش
0
YOUR CART
  • No products in the cart.