تاریخ های مهم برای داوطلبان کنکور سراسری 1401

آخرین اخبار و توصیه های کنکور
 کنکور به داغ ترین روزهای خود رسیده است. از این هفته داوطلبان کنکور چه روزها و تاریخ هایی را باید به خاطر بسپارند؟

این نوشته را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

تاریخ های مهم برای داوطلبان کنکور سراسری 1401 کنکور به داغ ترین روزهای خود رسیده است. فرآیند دریافت کارت ورود به جلسه ی کنکور 1401 در سایت سازمان سنجش و آموزش کشور آغاز شده است و تا روز سه شنبه (فردا) ادامه می یابد. اما از این هفته داوطلبان کنکور سراسری چه روزها و تاریخ هایی را باید به خاطر بسپارند؟ چنانچه در اطلاعات درج شده در کارت ورود به جلسه ی شما اشتباهی صورت گرفته، یا مشکلی در صدور کارت شما رخ داده باشد، باجه های رفع نقص از 7 تا 10 تیر به منظور راهنمایی و رفع مشکل شما حاضر می  باشند. کنکور سراسری روزهای هشتم تا یازدهم تیرماه، بر گزار میشود. داوطلبان گروه هنر در اولین روز برگزاری آزمون سراسری، چهارشنبه 8 تیرماه با یکدیگر به رقابت می پردازند. روز پنجشنبه 9 تیر داوطلبان  گروه انسانی و گروه ریاضی و فنی در این آزمون شرکت خواهند کرد. گروه علوم تجربی روز جمعه 10 تیر و در آخرین روز این آزمون، یعنی شنبه 11 تیر گروه زبانهای خارجی به رقابت می پردازند.
بیشتر بخوانید
اعتراض داوطلبان کنکور به تاثیر قطعی معدل
ویرایش سهمیه ثبت نامی کنکور 1401 و همچنین ویرایش برخی اطلاعات کارت ورود به جلسه ی کنکور حداکثر تا 11 تیر امکانپذیر می باشد. مراجعه به منطقه آموزش وپرورش جهت ویرایش اطلاعات مربوط به معدل (سوابق تحصیلی) حداکثر تا ۱۳ تیر ۱۴۰۱ و تکمیل پرسشنامه ارزیابی حوزه امتحانی ۸ تا ۱۵ تیر ۱۴۰۱ است. مشاهده سوابق تحصیلی طبق اطلاعیه سازمان سنجش ۲۱ تیر ۱۴۰۱ است. پرداخت هزینه آزمون عملی هنر و همچنین داوطلبان رشته ی تربیت بدنی در سایت سنجش ۵ تا ۱۱ تیر انجام می شود. انتخاب رشته کنکور سراسری در نیمه دوم مرداد ۱۴۰۱ انجام می شود. پرداخت هزینه و انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان/ پیام نور/ غیرانتفاعی در نیمه دوم مرداد هم زمان با انتخاب رشته از سایت سازمان سنجش خواهد بود. پرداخت هزینه و انتخاب رشته دانشگاه آزاد اسلامی نیز در نیمه دوم مرداد انجام می شود. پکیج آموزشی کنکور زیر صد سنجش صفر تا صد مطالب درسی به طور کامل آموزش داده شده. و دانش آموز را از هر نوع کتاب و جزوه و کلاس کمک آموزشی بی نیاز می کند.
بیشتر بخوانید
تاریخ برگزاری کنکور 1402 مشخص شد
   
همچنین اینجا بخوانید: دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری

پکیج های آموزشی  
زیر صد سنجش

دیگر مطالب بلاگ

اخبار

ثبت نام کنکور 1401

مافیای کنکور با جنجال رسانه ای به دنبال نفوذ به آموزش و پرورش هستند.

احمئ نادری: مافیای کنکور با جنجال رسانه ای به دنبال نفوذ به آموزش و پرورش هستند.

اخبار

ثبت نام کنکور 1401

برای برخی از داوطلبان کنکور 1401 کارنامه صادر نشده است

حتی با اعلام نتایج اولیه کنکور 1401، حواشی آن ادامه دارد. برای برخی از داوطلبان کنکور 1401 کارنامه صادر نشده است.

اخبار

ثبت نام کنکور 1401

شرایط پذیرش دانشجو در دانشگاه فرهنگیان

شرایط پذیرش دانشجو در دانشگاه فرهنگیان برای داوطلبان کنکور 1401 اعلام شد.

اخبار

ثبت نام کنکور 1401

ارائه پاسخنامه و کلید سوالات کنکور به داوطلبان کنکور 1401

پاسخنامه رتبه‌های زیر ۱۰۰هزار کشوری در گروه‌های ریاضی، علوم و انسانی و همچنین رتبه‌های کشوری زیر ۲۰ هزار در گروه آزمایشی هنر و زبان منتشر شد

اخبار

ثبت نام کنکور 1401

کارنامه اعلام نتايج مرحله اول آزمون سراسري سال 1401

کارنامه اعلام نتايج مرحله اول آزمون سراسري سال 1401 به همراه پاسخنامه و کلید آزمون های 5 گروه آزمایشی در سایت سنجش منتشر شد.

اخبار

ثبت نام کنکور 1401

موشن گرافی انتخاب رشته کنکور 1401

سازمان سنجش جزییات انتخاب رشته را در قالب موشن گرافی تشریح کرد.
زیرصد سنجش
0
YOUR CART
  • No products in the cart.