زیرصد سنجش

معرفی پکیج هندسه و گسسته کنکور زیر 100 سنجش

بهترین پکیج هندسه و گسسته کنکور

برای داوطلبان رشته ریاضی و فنی، اهمیت مجموعه ریاضیات بسیار زیاد است. در این نوشته به معرفی بهترین پکیج هندسه و گسسته کنکور می پردازیم.

همانطور که انتظار می رود درس ریاضیات در گروه آزمایشی ریاضی و فنی مهم ترین درس و دارای بالاترین ضریب یعنی 4 است و شامل دروس ریاضی 1، حسابان 1، حسابان 2، هندسه 1 و 2 و 3، آمار و احتمال و ریاضیات گسسته می باشد.

در کنکور سراسری 55 سوال از درس ریاضیات طرح می شود که از این میان اغلب سهم حسابان و ریاضی پایه 20 سوال و مجموعه هندسه و گسسته ( هندسه، گسسته و آمار و احتمال) 25 سوال است.

بهترین پکیج درس هندسه و گسسته کنکور دارای چه ویژگی هایی است؟

پکیج هندسه و گسسته کنکور زیر 100 سنجش شامل تدریس کتاب های هندسه 1 و 2 و 3، آمار و احتمال و ریاضیات گسسته می باشد. به بیان دیگر بسته آموزشی هندسه و گسسته کنکور از صفر تا 100 مباحث هندسه و گسسته سه سال دبیرستان را پوشش می دهد.

در بهترین پکیج درس هندسه و گسسته کنکور کلیه مباحث کتاب های درسی به صورت کاملا تشریحی و مفهومی و به صورت کاملا مجزا تدریس شده است. نمونه سوالات تشریحی برای تثبیت مفاهیم در هر بخش ارائه شده، و در پایان هر بخش با ایستگاه های تست کلاسی به تسلط هر چه بیشتر شما برای موفقیت در کنکور پرداخته شده است.

در بخش تدریس هندسه 3 و ریاضیات گسسته با رویکرد موفقیت در امتحان نهایی، به تحلیل و تسلط بر راه حل های تشریحی توجه ویژه ای شده است.

ضمن اینکه در تمام بخش های پکیج تدریس هندسه و گسسته کنکور به آموزش نکات طلایی و ارائه شیوه های سریع حل تست با زبانی ساده و قابل فهم پرداخته شده است.

و در نهایت بانک تست های برگزیده 15 سال اخیر کنکور سراسری به طور کامل آنالیز و تشریح شده است.

پکیج هندسه و گسسته کنکور زیر 100 سنجش، از آنجایی که تدریس هر کتاب را به صورت مجزا صورت گرفته است، برای دانش آموزان سال دوازدهم کامل ترین مرجع آموزش و آمادگی برای امتحان نهایی نیز محسوب می شود.

و از سوی دیگر تمام آنچه را که برای کسب درصد بالای این درس در کنکور نیاز دارید در اختیار شما قرار می دهد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زیرصد سنجش

موسسه ی آموزشی زیر صد سنجش

0
YOUR CART
  • No products in the cart.