زیرصد سنجش

کلید اولیه سوالات کنکور امروز منتشر می شود

کلید اولیه سوالات کنکور
طبق اعلام سازمان سنجش کلید اولیه سوالات کنکور 1401 در روزهای سه شنبه 14 تیر و چهارشنبه 15 تیر بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد.

این نوشته را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

کلید اولیه سوالات کنکور امروز منتشر می شود

  طبق اعلام سازمان سنجش آمزش کشور، کلید اولیه سوالات کنکور 1401 امروز (سه شنبه 140 تیرماه) بر روی سایت این سازمان قرار می گیرد. در کنکور امسال بیش  از یک میلیون و چهارصد و هشتاد هزار داوطلب شرکت کردند که این تعداد نسبت به سال گذشته حدود 10 درصد افزایش داشته است.  

دفترچه سوالات این آزمون در پنج گروه آزمایشی را می توانید در این لینک مشاهده و دانلود نمایید.

  ایسنا در گزارش دیروز خود از انتشار کلید اولیه سوالات کنکور سراسری در روز سه شنبه 14 تیر خبر داد و تصریح کرد کلید اولیه سوالات آزمون سراسری 1401 داخل کشور روز سه شنبه از ساعت 20 و کلید اولیه سوالات خارج از کشور نیز روز چهارشنبه 15 تیر (فردا) بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد.   اینجا بخوانید: تغییرات کنکور 1402   نتایج اولیه کنکور سراسری نیمه ی مرداد ماه امسال منتشر می شود و داوطلبان مجاز به انتخاب رشته، می توانند نسبت به انتخاب رشته – دانشگاه های مورد نظر خود و متناسب با رتبه ی کسب شده اقدام نمایند. بنا بر جدول زمان بندی اعلام شده از سوی سازمان سنجش، نتایج نهایی کنکور 1401 در هفته ی آخر شهریور ماه امسال بر روی سایت این سازمان منتشر خواهد شد.   یادآور می شود کنکور 1401 طی 4 روز از هشتم تا یازدهم تیرماه امسال در حوزه های داخل کشور و به طور همزمان در 15 کشور خارجی برگزار شد که جمعا و با احتساب حوزه های فرعی 2911 حوزه ی امتحانی مجری برگزاری کنکور امسال بوده اند. پکیج آموزشی کنکور زیر صد سنجش صفر تا صد مطالب درسی به طور کامل آموزش داده شده. و دانش آموز را از هر نوع کتاب و جزوه و کلاس کمک آموزشی بی نیاز می کند. اینجا بخوانید: حواشی کنکور 1401

پکیج های آموزشی  
زیر صد سنجش

دیگر مطالب بلاگ

اخبار

ثبت نام کنکور 1401

برنامه زمانی کنکورهای سال ۱۴۰۳ اعلام شد

سازمان سنجش آموزش کشور برنامه زمانی آزمون های کشوری برای سال ۱۴۰۳ را اعلام کرد و بر اساس این تقویم کنکور ۱۴۰۳ هم دوبار برگزار می شود.

اخبار

ثبت نام کنکور 1401

شیوه برگزاری کنکور تیرماه بدون تغییر است

عبدالرسول پورعباس: کنکور تیرماه بدون تغییر است

اخبار

ثبت نام کنکور 1401

واکنش شورای عای انقلاب فرهنگی به مسمومیت سریالی دانش آموزان

دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی در بیانیه‌ای مسمومیت سریالی دانش آموزان دختر را محکوم کرد.

اخبار

ثبت نام کنکور 1401

دستور کار کمیسیون آموزش

اعضای کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس، بررسی طرح یک فوریتی الحاق یک ماده به قانون پذیرش دانشجو در دانشگاه‌ها را در دستور کار خود دارند.

اخبار

ثبت نام کنکور 1401

بررسی تغییرات مصوبه کنکور سال های 1400 و 1401

بررسی هشت تغییر مصوبه کنکوری شورای عالی انقلاب فرهنگی در فاصله دو مصوبه ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱

اخبار

ثبت نام کنکور 1401

نکات کلیدی برای پذیرفته شدگان نهایی کنکور

پذیرفته شدگان اولیه نوبت اول آزمون سراسری سال ۱۴۰۲ دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی لازم است چهار نکته کلیدی برای پذیرش نهایی در این آزمون را بدانند.
زیرصد سنجش
0
YOUR CART
  • No products in the cart.