زیرصد سنجش

کلید اولیه سوالات کنکور امروز منتشر می شود

کلید اولیه سوالات کنکور
طبق اعلام سازمان سنجش کلید اولیه سوالات کنکور 1401 در روزهای سه شنبه 14 تیر و چهارشنبه 15 تیر بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد.

این نوشته را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

کلید اولیه سوالات کنکور امروز منتشر می شود

  طبق اعلام سازمان سنجش آمزش کشور، کلید اولیه سوالات کنکور 1401 امروز (سه شنبه 140 تیرماه) بر روی سایت این سازمان قرار می گیرد. در کنکور امسال بیش  از یک میلیون و چهارصد و هشتاد هزار داوطلب شرکت کردند که این تعداد نسبت به سال گذشته حدود 10 درصد افزایش داشته است.  

دفترچه سوالات این آزمون در پنج گروه آزمایشی را می توانید در این لینک مشاهده و دانلود نمایید.

  ایسنا در گزارش دیروز خود از انتشار کلید اولیه سوالات کنکور سراسری در روز سه شنبه 14 تیر خبر داد و تصریح کرد کلید اولیه سوالات آزمون سراسری 1401 داخل کشور روز سه شنبه از ساعت 20 و کلید اولیه سوالات خارج از کشور نیز روز چهارشنبه 15 تیر (فردا) بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد.   اینجا بخوانید: تغییرات کنکور 1402   نتایج اولیه کنکور سراسری نیمه ی مرداد ماه امسال منتشر می شود و داوطلبان مجاز به انتخاب رشته، می توانند نسبت به انتخاب رشته – دانشگاه های مورد نظر خود و متناسب با رتبه ی کسب شده اقدام نمایند. بنا بر جدول زمان بندی اعلام شده از سوی سازمان سنجش، نتایج نهایی کنکور 1401 در هفته ی آخر شهریور ماه امسال بر روی سایت این سازمان منتشر خواهد شد.   یادآور می شود کنکور 1401 طی 4 روز از هشتم تا یازدهم تیرماه امسال در حوزه های داخل کشور و به طور همزمان در 15 کشور خارجی برگزار شد که جمعا و با احتساب حوزه های فرعی 2911 حوزه ی امتحانی مجری برگزاری کنکور امسال بوده اند. پکیج آموزشی کنکور زیر صد سنجش صفر تا صد مطالب درسی به طور کامل آموزش داده شده. و دانش آموز را از هر نوع کتاب و جزوه و کلاس کمک آموزشی بی نیاز می کند. اینجا بخوانید: حواشی کنکور 1401

پکیج های آموزشی  
زیر صد سنجش

دیگر مطالب بلاگ

اخبار

ثبت نام کنکور 1401

ماجرای حذف دروس عمومی از کنکور

ماجرای حذف دروس عمومی از کنکور و مصوبات جدید شورای عالی انقلاب فرهنگی

اخبار

ثبت نام کنکور 1401

دروس امتحانات نهایی برای محاسبه سوابق تحصیلی گروه هنر

معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش از تعیین دروس امتحانات نهایی برای محاسبه سوابق تحصیلی شرکت‌کنندگان کنکور سراسری گروه هنر خبر داده است.

اخبار

ثبت نام کنکور 1401

جزییات طرح اصلاح قانون کنکور

نماینده مجلس: دنبال «تأثیر مثبت» معدل و بازگشت دروس عمومی به کنکور هستیم.

اخبار

ثبت نام کنکور 1401

طرح اصلاح قانون کنکور به آزمون دی ماه نمی‌رسد

تلاش‌های بسیاری برای تصویب طرح اصلاح کنکور در مجلس انجام شد اما با توجه به فرآیند قانونگذاری تصویب این طرح به آزمون دی‌ماه نمی‌رسد.

اخبار

ثبت نام کنکور 1401

تجمع داوطلبان کنکور 1401 مقابل وزارت علوم

گروهی از داوطلبان کنکور ۱۴۰۱ که در آزمون مجدد سازمان سنجش شرکت کرده بودند، در اعتراض به برگزاری این آزمون، ۲۹ آبان در مقابل وزارت علوم تجمع کردند.

اخبار

ثبت نام کنکور 1401

چند توصیه به کنکوری های دی ماه

زارعی: دانش آموزان دوازدهم تمرکز خود را بر امتحانات نهایی بگذارند!
زیرصد سنجش
0
YOUR CART
  • No products in the cart.