استاد مسیح گرجی

مدرس درس: ادبیات فارسی عمومی

سوابق استاد مسیح گرجی

بیش از 12 سال سابقه ی تدریس حرفه ای
مولف و مدرس برگزیده ی کنکور
دبیر برجسته ی صدا و سیما
پیشگام در آموزش ویدیویی و آنلاین دروس دبیرستان و کنکور
مدرس نمونه ی کشوری درس ادبیات فارسی کنکور

استاد مسیح گرجی

زمانی که در جستجوی مدرس ادبیات فارسی حرفه ای هستید، بدون شک یکی از کسانی که بارها و بارها به شما معرفی می شود استاد مسیح گرجی است.استاد مسیح گرجی مدرس برجسته، با سابقه و نام آشنای ادبیات فارسی دبیرستان و کنکور، با بیش از 16 سال سابقه ی درخشان تدریس حرفه ای در برترین مدارس و بزرگ ترین آموزشگاه های کنکور تهران می باشند.

استاد گرجی چندین دوره مدرس برگزیده کشور و مدرس برتر صدا و سیما بوده اند.تکنیک های حل سریع تست که در دوره ی آموزشی تدریس می نمایند در میان دانش آموزان و داوطلبان کنکور بسیار پر طرفدار و در کنکور بسیار نتیجه بخش بوده است.

مسیح گرجی از اولین مدرسان ادبیات کنکور است که فیلم آموزشی تدریس ادبیات کنکور را در قالب دی وی دی آموزشی به صورت کامل و جامع ارائه نموده و در زمینه ی تدریس غیرحضوری و multimedia صاحب سبک می باشد.

تدریس مفهومی، استفاده از مثال هایی قابل درک، شیوه ی تدریس ساده و روان و قابل فهم و آموزش تکنیک های حل تست، بیان نکات کلیدی حل تست در طول تدریس، آموزش آرایه های ادبی، دستور زبان فارسی، تاریخ ادبیات و واژگان و املا صورت حرفه ای و برپایی ایستگاه تست کلاسی در پایان هر درس از ویژگی های قابل توجه شیوه ی تدریس ایشان است.

استاد مسیح گرجی
پخش ویدئو
پخش ویدئو
پخش ویدئو
error: Content is protected !!
زیرصد سنجش
0
YOUR CART
  • No products in the cart.