بهترین پکیج آموزشی کنکور

بهترین پکیج آموزشی کنکور

برای داوطلب کنکور سراسری بزرگترین دغدغه، پیدا کردن بهترین راه برای رسیدن به موفقیت است.

یکی از راه های آموزش کنکور، استفاده از پکیج آموزشی کنکور که معمولا در غالب بهترین سی دی آموزشی کنکور و یا دی وی دی (DVD) آموزشی کنکور ارائه می شود، می باشد. اما بهترین پکیج آموزشی کنکور چه ویژگی هایی باید داشته باشد.

با توجه به اینکه در سالهای اخیر در شیوه ی برگزاری کنکور همواره شاهد تغییرات کوچک و بزرگ بوده ایم،

بنابراین پکیج آموزشی کنکور برای اینکه بهترین باشد، باید به گونه ای آماده سازی شده باشد که برای هرگونه تغییر احتمالی برنامه ریزی شده باشد.

پکیج آموزشی کنکور زیر 100 سنجش، به گونه ای برنامه ریزی شده است که حتی برای داوطلب کنکور 1405 نیز قابل استفاده می باشد.

بهترین پکیج آموزشی کنکور

در این پکیج ها، کلیه ی دروس عمومی و تخصصی سه سال دبیرستان به صورت کاملا تفکیک شده آموزش داده شده اند.

یعنی هم کتاب های هر پایه به صورت مجزا، و هم هر کتاب به صورت درس به درس، تدریس شده اند.

در پکیج آموزشی کنکور زیر صد، با محوریت سرفصل های کتب درسی، در مرحله ی اول، خط به خط کتاب های درسی را به صورت کاملا تشریحی تدریس شده اند؛

تمام تمرینات تشریحی، شکل ها، جدول ها و فعالیت های مهم تحلیل و تشریح شده اند.

و نمونه سوالات متعددی از امتحانات تشریحی پایان ترم (به شیوه ی امتحانات نهایی) بررسی و حل شده اند.

به موازات آموزش تشریحی، نکات تستی و تکنیک های محاسبات و حل سریع به طور کامل آموزش داده شده است.

و تست های برگزیده ی 15 سال اخیر کنکور سراسری آنالیز و تشریح شده اند.

مزیت پکیج کنکور زیر 100 سنجش، چند وجهی بودن و کارآمد بودن آن برای همه ی دانش آموزان با هر پایه علمی و از سوی دیگر برای هر نوع چرخش و تغییر در شیوه ی برگزاری کنکور است.

در پکیج آموزشی کنکور زیر 100 سنجش صفر تا صد مطالب درسی به طور کامل آموزش داده شده. و دانش آموز را از هر نوع کتاب و جزوه و کلاس کمک آموزشی بی نیاز می کند.

در اینجا بخوانید: آخرین تغییرات در برگزاری کنکور سراسری

10621700

سوالات متداول:

بهترین پکیج آموزشی کنکور

یکی از چالش های مهم داوطلبان کنکور تحقیق و انتخاب بهترین پکیج آموزشی کنکور است. اما در کنار آن، برای برنامه ریزی بهتر اغلب سوالاتی در ذهن دانش آموزان شکل میگیرد که در این بخش به بررسی و پاسخگویی برخی از سوالات متداول دانش آموزان می پردازیم.

این دو جدا از هم نیستند. برای موفقیت در کنکور فهم ویادگیری کامل سرفصل و مباحث کتاب های درسی الزامیست. از سوی دیگر با توجه به تاثیر قطعی معدل امتحان نهایی در نتیجه کنکور، کسب معدل بالا در این امتحانات کاملا ضروریست. پس هم برنامه ریزی مطالعاتی و هم انتخاب منابع آموزشی کنکوری باید به گونه ای باشد که هر دو مورد را به طور کامل پوشش دهد.

با توجه به حجم زیاد دروس و همچنین رقابت بالا در کنکور سراسری لازم است ساعات مطالعه خود را به حداکثر میزان ممکن برسانید. تفریح و اوقات فراقت و فعالیت غیردرسی باید به حداقل برسد. اگر بر دروس سال های دهم و یازدهم مسلط هستید، به طور میانگین روزی 7 ساعت مطالعه برای کسب نتیجه ایده آل است. اما اگر به مطالعه مباحث پایه نیز نیاز دارید، این میزان ساعت باید به روزی 8 تا 9 ساعت برسد. (توجه کنید که این زمان هم برای مطالعه دروس مدرسه و هم کنکور پیش بینی می شود)

پاسخ روشن است: “قطعا بله” . هدف نهایی از برنامه ریزی و درس خواندن در دوره متوسطه دوم، موفقیت در کنکور سراسری است. کنکور هم شامل مجموعه سوالاتی از مباحث درسی 3 سال دبیرستان است. بنابراین اگر برای موفقیت در کنکور برنامه دارید، نیاز است تا علاوه بر تسلط بر دروس مدرسه از نکات و تکنیک های تستی دروس هم آگاه شوید. بنابراین تهیه بهترین پکیج آموزشی کنکور کاملا ضروری خواهد بود.

داوطلب کنکور برای اینکه در ماراتن پر افت و خیز کنکور از رقبایش عقب نماند، باید از تمام امکانات موجود بهترین و بیشترین بهره را ببرد و در کنار انگیزه، برنامه ریزی و تلاش مستمر و هدفمند، انتخاب منبع آموزشی استاندارد و کارآمد نقش حیاتی در سرنوشت این آزمون مهم خواهد داشت.

به داوطلبان کنکوری  توصیه می شود برای انسجام مطالعاتی، از پکیح آموزشی کنکور استفاده کنند که هم تمام دروس تخصصی سه سال دبیرستان را به طور کاملا کنکور محور همراه با ارائه ی نکات طلایی تستی پوشش می دهد و هم در بخش های مجزا خط به خط دروس پایه ی دوازدهم به صورت تفکیک شده و کاملا تشریحی و متناسب با سوالات امتحان نهایی تدریس شده است.

در گام نخست رشته و پایه ی تحصیلی خود را به سامانه 100021100  پیامک کنید (برای مثال کنکور ریاضی و فنی).

مشاورین مربوط به رشته شما، با شما تماس خواهند گرفت، و پس از پاسخگویی به سوالات شما و پیش از ثبت سفارش، پکیج رایگان از نمونه تدریس اساتید برای شما ارسال خواهد شد.

و در آخرین گام و پس از تایید همه ی شرایط، سفارش شما ثبت شده و بسته به محل سکونت شما، پیکی آموزشی در بسته بندی خاص و انحصاری زیر 100 سنجش، پس از 7 تا 10 روز به دست شما خواهد رسید.

این نوشته را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

دیگر مطالب
بررسی کارنامه کنکور سراسری

بررسی کارنامه کنکور سراسری شامل چه اطلاعاتی می شود؟

بررسی کارنامه کنکور سراسری و آگاهی از اینکه موارد مندرج در کارنامه چه اطلاعاتی در اختیار ما می گذارد، گام اول در رسیدن به یک انتخاب رشته اصولی و نتیجه بخش است.
هفت گام اساسی تا موفقیت

هفت گام اساسی تا موفقیت

کنکور سراسری، مسیری پر پیچ و خم است که تمامی دانش‌آموزان در سه سال انتهایی دبیرستان با آن رو به رو خواهند شد. اگر شما هم از آن دست دانش آموزانی هستید که موفقیت و رسیدن به جایگاه های شغلی و مالی خود را در گرو دانشگاه و تحصیل در دانشگاه های مشهور می دانید، برای رسیدن به این خواسته ها باید بتوانید از پس این مشکلات بربیایید.
سوالات متداول در زمینه انتخاب رشته

سوالات متداول انتخاب رشته

پاسخ به سوالات متداول داوطلبان در رابطه با انتخاب رشته چگونه انتخاب رشته کنیم تا شانس بیشتری برای قبولی در دانشگاه و رشته دلخواه داشته باشیم؟
نقشه کشی ذهنی

نقشه کشی ذهنی در فرآیند مدیریت زمان

نقشه کشی ذهنی به عنوان یکی از ابزارهای لازم برای افزایش تمرکز، یادداشت برداری و خلاصه ‌نویسی مورد استفاده قرار می‌گیرد
تعادل میان مطالعه دروس پایه و دروس دوازدهم

تعادل میان مطالعه دروس پایه و دروس دوازدهم

با اعلام مصوبه جدید در ارتباط با کنکور سراسری کارشناسی، برای بسیاری از دانش‌آموزان سؤال پیش آمد که چگونه بین مطالعه دروس عمومی و دروس تخصصی برای امتحان نهایی و کنکور تعادل برقرار کنیم؟
محیط مناسب برای مطالعه

محیط مناسب برای مطالعه

داشتن یک مکان مناسب و ایده ‌آل برای مطالعه، اولین نیاز دانش آموز دبیرستانی است. مطالعه در مکان مناسب سبب می شود با آرامش و دقت بیشتری مشغول به درس خواندن شوید و مطالب بیشتر و عمیق تر در حافظه تا ثبت شود.
زیرصد سنجش
0
YOUR CART
  • No products in the cart.