زیرصد سنجش

نمونه کارنامه کنکور تجربی

نمونه کارنامه کنکور تجربی

انتخاب رشته یکی از فرآیندهای مهم در مسیر موفقیت در کنکور است. برای اینکه در هنگام انتخاب رشته بدانیم در چه رشته دانشگاه هایی شانس قبولی داریم، بررسی نمونه کارنامه های داوطلبان سال های گذشته کنکور، می تواند دید نسبتا روشنی در این مسئله به ما بدهد.

زمانی که نتایج اولیه کنکور به همراه رتبه و تراز و ریز نمرات شما در کنکور اعلام می شود، زمان آن رسیده است که رشته‌های مورد نظر خود را انتخاب کنید و بر اساس تراز و رتبه و درصدهایی که کسب کرده‌اید، چیدمان رشته‌ها را انجام بدهید.

برای این که بتوانید بهترین انتخاب رشته را انجام بدهید لازم است تا نمونه کارنامه های کنکور سالهای قبل را بررسی و با کارنامه خود مقایسه ای کلی نمایید تا وضعیت خود را دقیقا متوجه شده و براساس شرایط و همچنین علاقه خود انتخاب رشته را انجام بدهید. در این مطلب نگاهی به نمونه کارنامه های کنکور تجربی خواهیم داشت.

پزشکی 1
پزشکی 2
دارو سازی01
دندانپزشکی
نمونه کارنامه پذیرفته شدگان رشته دندانپزشکی
پرستاری 2
نمونه کارنامه رشته پرستاری
نمونه کارنامه رشته علوم آزمایشگاهی​
نمونه کارنامه رشته فیزیوتراپی

البته لازم به توضیح است این نمونه کارنامه های کنکور تجربی از کنکورهای سال های گذشته می باشد. با تغییرات صورت گرفته در شرایط برگزاری کنکور براساس مصوبه اخیر شورای عالی انقلاب فرهنگی این نمونه کارنامه ها برای کنکور 1402 به بعد نمی توانند ملاک سنجش و الگو باشند.

پکیج های آموزشی  
زیر 100 سنجش

این نوشته را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

دیگر مطالب
دانش آموزان پایه دوازدهم و کنکور دی ماه

کنکور دی ماه و دانش آموزان پایه دوازدهم

دانش آموزان پایه دوازدهم کنکور دی ماه را به عنوان یک کنکور آزمایشی در نظر بگیرند.
برنامه ریزی داوطلبان پایه دوازدهم

برنامه ریزی داوطلبان پایه دوازدهم برای کنکور

بعد از تصویب و ابلاغ دستور اجرای مصوبه جدید کنکوری شورای عالی انقلاب فرهنگی، یکی از بزرگترین چالش ها هم برای داوطلبان و هم برای کارشناسان و مشاوران آموزشی، نحوه برنامه ریزی داوطلبان پایه دوازدهم برای کنکور و امتحانات نهایی است.
بهترین روش مطالعه ریاضی دهم

بهترین روش مطالعه ریاضی دهم

ریاضی همواره از دروس چالش برانگیز و به نوعی بسیار مهم در تمامی مقاطع تحصیلی، از جمله پایه دهم کلیه رشته ها بوده است. دراین میان یافتن بهترین شیوه مطالعه ریاضی دهم دغدغه بسیاری از دانش آموزان در بدو ورود ه دوره دوم متوسطه است.
بهترین روش مطالعه ریاضی یازدهم

بهترین روش مطالعه ریاضی یازدهم

فرقی ندارد چه پایه ای هستید یا چه رشته ای می خوانید، ریاضی همواره همراه شماست. البته متناسب با رشته ی تحصیلی تان میزان اهمیت و درجه سختی سرفصل های آن متفاوت است.
بهترین روش مطالعه ریاضی دوازدهم

بهترین روش مطالعه ریاضی دوازدهم

بررسی بهترین روش مطالعه ریاضی دوازدهم
بهترین شیوه مطالعه فیزیک دوازدهم

بهترین شیوه مطالعه فیزیک دوازدهم

بررسی بهترین شیوه مطالعه فیزیک دوازدهم برای کسب بهترین نتیجه در امتحان نهایی و کنکور سراسری
زیرصد سنجش
0
YOUR CART
  • No products in the cart.