زیرصد سنجش

نمونه کارنامه کنکور تجربی

نمونه کارنامه کنکور تجربی

انتخاب رشته یکی از فرآیندهای مهم در مسیر موفقیت در کنکور است. برای اینکه در هنگام انتخاب رشته بدانیم در چه رشته دانشگاه هایی شانس قبولی داریم، بررسی نمونه کارنامه های داوطلبان سال های گذشته کنکور، می تواند دید نسبتا روشنی در این مسئله به ما بدهد.

زمانی که نتایج اولیه کنکور به همراه رتبه و تراز و ریز نمرات شما در کنکور اعلام می شود، زمان آن رسیده است که رشته‌های مورد نظر خود را انتخاب کنید و بر اساس تراز و رتبه و درصدهایی که کسب کرده‌اید، چیدمان رشته‌ها را انجام بدهید.

برای این که بتوانید بهترین انتخاب رشته را انجام بدهید لازم است تا نمونه کارنامه های کنکور سالهای قبل را بررسی و با کارنامه خود مقایسه ای کلی نمایید تا وضعیت خود را دقیقا متوجه شده و براساس شرایط و همچنین علاقه خود انتخاب رشته را انجام بدهید. در این مطلب نگاهی به نمونه کارنامه های کنکور تجربی خواهیم داشت.

پزشکی 1
پزشکی 2
دارو سازی01
دندانپزشکی
نمونه کارنامه پذیرفته شدگان رشته دندانپزشکی
پرستاری 2
نمونه کارنامه رشته پرستاری
نمونه کارنامه رشته علوم آزمایشگاهی​
نمونه کارنامه رشته فیزیوتراپی

البته لازم به توضیح است این نمونه کارنامه های کنکور تجربی از کنکورهای سال های گذشته می باشد. با تغییرات صورت گرفته در شرایط برگزاری کنکور براساس مصوبه اخیر شورای عالی انقلاب فرهنگی این نمونه کارنامه ها برای کنکور 1402 به بعد نمی توانند ملاک سنجش و الگو باشند.

پکیج های آموزشی  
زیر 100 سنجش

این نوشته را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

دیگر مطالب
معرفی پکیج های آموزشی کنکور

پکیج های آموزشی کنکور

پکیج های آموزشی کنکور در گام اول باید جامع و فراگیر باشد. یعنی تمامی سرفصل های مرتبط با کنکور و دروس اصلی امتحانات نهایی پوشش دهد.
ترمیم معدل

همه چیز درباره ترمیم معدل

تاثیرگذاری سوابق تحصیلی بر کنکور سراسری، یکی از دغدغه های اصلی دانش آموزان پایه دوازدهم یا افراد پشت کنکوری است. نمراتی که دانش آموزان در امتحانات پایانی دوره دوم متوسطه کسب می کنند، به صورت مستقیم در نتیجه کنکور آن ها تاثیرگذار است.
انتخاب رشته تضمینی

انتخاب رشته تضمینی

انتخاب رشته تضمینی شعار اصلی بازار داغ این روزهای کنکور سراسری است. اما آیا واقعا انتخاب رشته تضمینی وجود دارد؟
موثر درس بخوانیم

موثر درس بخوانیم

زیاد درس خواندن همیشه نتیجه نمی دهد، اصل بر این است که موثر درس بخوانیم.
بررسی-کارنامه-کنکور

بررسی کارنامه کنکور سراسری شامل چه اطلاعاتی می شود؟

بررسی کارنامه کنکور سراسری و آگاهی از اینکه موارد مندرج در کارنامه چه اطلاعاتی در اختیار ما می گذارد، گام اول در رسیدن به یک انتخاب رشته اصولی و نتیجه بخش است.
هفت گام اساسی تا موفقیت

هفت گام اساسی تا موفقیت

کنکور سراسری، مسیری پر پیچ و خم است که تمامی دانش‌آموزان در سه سال انتهایی دبیرستان با آن رو به رو خواهند شد. اگر شما هم از آن دست دانش آموزانی هستید که موفقیت و رسیدن به جایگاه های شغلی و مالی خود را در گرو دانشگاه و تحصیل در دانشگاه های مشهور می دانید، برای رسیدن به این خواسته ها باید بتوانید از پس این مشکلات بربیایید.
زیرصد سنجش
0
YOUR CART
  • No products in the cart.