زیرصد سنجش

مزیت منابع کمک آموزشی – فیلم آموزشی کنکور

فیلم اموزشی کنکور
فیلم آموزشی کنکور در سایت زیر صد سنجش با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت تهیه نمایید. کنکور سراسری در حال حاضر رقابتی ترین آزمون کشور به حساب می آید. هر سال در تیرماه رقابت داوطلبان کنکور در 5 گروه آزمایشی تجربی، ریاضی، انسانی، هنر و زبان های خارجی برگزار می شود و داوطلبان برای تصاحب صندلی دانشگاههای طراز بالای کشور با هم به رقابت می پردازند. در این رقابت برنده آن دست از داوطلبانی هستند که هدفمند باشند، برنامه ریزی استاندارد داشته باشند، استمرار در تلاش داشته باشند و از بهترین منابع کنکور موجود استفاده نمایند. با توجه به تغییرات گسترده در شیوه ی طح سوالات کنکور و همچنین افزایش تعداد داوطلبان و سخت شدن رقابت در سالهای اخیر، انتخاب منبع آموزشی تبدیل به مهم ترین انتخاب داوطلبان کنکور شده است. در گذشته منابع آموزشی محدود به کلاس کنکور و کتاب های کمک آموزشی و تستی بوده است. اما دنیای امروز دنیای صرفه جویی در زمان است. حجم زیاد کتاب های قطور کمکی و زمان زیاد رفت و آمد و حضور در کلاس آموزشگاهی شاید بزرگترین ایراد منابع گشته بوده است. امروز اما یکی از بهترین منابع آموزشی ، فیلم آموزشی کنکور است.

در این نوشته به مزایای پکیج کنکور در قالب فیلم آموزشی کنکور می پردازیم.

در حالت کلی، استفاده از فیلم آموزشی مانند حضور در کلاس آنلاین را دارد، با این تفاوت که برنامه ریزی شرکت در این کلاس دست خود دانش آموز است. شما مختار هستید برای دیدن و آموختن یک درس و مبحث زمانی را انتخاب کنید که در بهترین شرایط روحی و جسمی قرار دارید. حسن مهم دیگر استفاده از ویدیوهای آموزشی کنکور، مدیریت زمان بر اساس شرایط فردی است. یعنی اگر شرایطی پیش آید که شما نتوانید یک فایل را به طور کامل ببینید، می توانید در زمان مناسب ادامه ی آموزش را دنبال کنید. از طرفی اگر مبحثی را دیدید، اما در هنگام حل مسئله یا تست دار مشکل شدید، به راحتی می توانید همان مبحث را دوباره و چندباره ببینید تا به تسلط کامل برسید.

مزیت استفاده از فیلم آموزشی کنکور تجربی:

دروس تخصصی کنکور تجربی اکثرا مفهومی هستند و حافظه تصویری برای فهم عمیق مطالب کمک زیادی به شما خواهد کرد. برای مثال در درس زیست شناسی که مهم ترین درس تخصصی در کنکور زیست به حساب می آید، یادگیری عملکرد بخش های مختلف بدن انسان، جانوران و گیاهان به کمک ویدیوهای آموزشی و انیمیشن های تخصصی باعث تثبیت مفاهیم در بخش visual memory مغز می شود.

مزیت استفاده از فیلم آموزشی کنکور ریاضی:

ریاضیات یعنی تجسم. هرآنچه به دنیای ریاضیات ارتباط دارد، با تصویرسازی و تجسم قابل تحلیل است. فیلم آموزشی در حل مسائل این امکان را به اساتید می دهد که با استفاده از فضای سه بعدی مفاهیمی همچون هندسه، فیزیک و مفاهیم سختی مثل مسائل حد و پیوستگی توابع مختلف را در visual memory شما تعریف و تصویر و تثبیت کنند. فیلم های آموزشی معمولا به صورت دی وی دی آموزشی کنکور یا سی دی آموزشی کنکور ارائه می شوند. ما در موسسه زیر 100 سنجش به منظور انسجام مطالب درسی و کاهش حجم فیزیک مطالب درسی، پکیج آموزشی را در بسته فلش های طلایی ارائه کرده ایم.

این نوشته را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

دیگر مطالب
بررسی مزایا و معایب مصوبه جدید کنکور

بررسی مزایا و معایب مصوبه جدید کنکور

“آری یا نه” به مصوبه جدید کنکور: تحلیلی بر نظرات مردم و مسئولین
سهم دروس پایه یازدهم در کنکور

سهم دروس پایه یازدهم در کنکور چقدر است؟

دروس پایه یازدهم در رشته تجربی و رشته ریاضی، جزو دروس پایه هستند و تقریبا 30 تا 35 درصد سوالات کنکور را به خود اختصاص می‌دهند.
سهم دروس پایه دهم در کنکور

سهم دروس پایه دهم در کنکور چقدر است؟

به طور کلی حدودا 22 تا 25 درصد از سوالات کنکور از دروس پایه دهم طرح می‌شوند. بسیاری از سوالات کنکور در درس هایی مثل زیست هم به صورت ترکیبی از دروس هر سه پایه مطرح می‌شوند.
ترمیم معدل

همه چیز درباره ترمیم معدل

تاثیرگذاری سوابق تحصیلی بر کنکور سراسری، یکی از دغدغه های اصلی دانش آموزان پایه دوازدهم یا افراد پشت کنکوری است. نمراتی که دانش آموزان در امتحانات پایانی دوره دوم متوسطه کسب می کنند، به صورت مستقیم در نتیجه کنکور آن ها تاثیرگذار است.
نقشه کشی ذهنی

نقشه کشی ذهنی در فرآیند مدیریت زمان

نقشه کشی ذهنی به عنوان یکی از ابزارهای لازم برای افزایش تمرکز، یادداشت برداری و خلاصه ‌نویسی مورد استفاده قرار می‌گیرد
تابلوی کائنات

تابلوی آرزوها

تابلوی کائنات می گوید شما آرزو کنید و رسیدن به این آرزو را باور کنید، کائنات شما را به آن می رساند.
زیرصد سنجش
0
YOUR CART
  • No products in the cart.