زیرصد سنجش

مغایرت معدل منجر به لغو قبولی داوطلب می شود.

مغایرت معدل
دکتر عبدالرسول پورعباس در نشست خبری سازمان سنجش تاکید کرد هرگونه مغایرت معدل منجر به لغو قبولی داوطلب در کنکور سراسری می شود.

این نوشته را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

دکتر عبدالرسول پورعباس در نشست خبری سازمان سنجش آموزش کشور تاکید کرد هرگونه مغایرت معدل منجر به لغو قبولی داوطلب در کنکور سراسری می شود.

پورعباس افزود: داوطلبان باید نسبت  به بررسی معدل درج شده در مدارک تحصیلی اقدام و عدد دقیق معدل را هنگام انتخاب رشته اصلاح نمایند. البته انتخاب رشته نیز تا پایان زمان مشخص شده، قابل ویرایش است.

رییس سنجش افزورد: دفترچه راهنمای انتخاب رشته روز جمعه 14 مرداد منتشر می شود و زمان انتخاب رشته از روز دوشنبه 17 مرداد تا روز شنبه 22 مرداد ماه خواهد بود.

پورعباس در ادامه گفت: سامانه راهنمای انتخاب رشته مجازی از روز پنجشنبه 13 مرداد ماه فعال خواهد شد.

وی گفت: داوطلبان سعی کنند شخصا نسبت به ورود اطلاعات رشته های مورد نظر خود اقدام کنند و توصیه می شود این کار را به فرد دیگر و یا متصدیان کافی نت ها واگذار نکنند، زیرا مسئولیت انتخاب رشته منحصرا ر عهده داوطلب است و امکان جبران اشتباه انتخاب رشته در آزمون امسال فراهم نیست.

رییس سنجش در ارتباط با سوال داوطلبان درباره مشاوره انتخاب رشته گفت: داوطلبان دقت فرمایند، هیچ مشاوره تضمینی در این زمینه وجود ندارد و همه انتخاب ها بر اساس احتمال است، زیرا انتخاب سایر داوطلبان مشخص نیست. در این زمینه سامانه انتخاب رشته مجازی سازمان سنجش طراحی شده و با هزینه کمتر از 20 هزار تومان در اختیار داوطلبان قرار گرفته است.

در این سامانه گروه های آزمایشی، سهمیه ها، درصد و رتبه داوطلب، فهرستی از رشته و دانشگاه های دارای پذیریش در دوره های روزانه، شبانه، آزاد، غیرانتفاعی، پیام نور و پردیس خودگردان با داده های سال های اخیر مدنظر قرار گرفته است.

پورعباس در پایان تاکید کرد: پاسخگویی سازمان سنجش به داوطلبان به صورت غیرحضوری و از طریق سیستم پاسخگویی اینترنتی و تلفنی است.

پکیج های آموزشی  
زیر 100 سنجش

دیگر مطالب بلاگ

اخبار

ثبت نام کنکور 1401

فروش سوالات امتحان نهایی | بازار داغ خردادماه

بازار داغ فروش سوالات امتحانات نهایی!

اخبار

ثبت نام کنکور 1401

کنکور 1403 چگونه برگزار می شود؟ اعلام نظر نهایی در شهریور

پورعباس، در رابطه با این که کنکور 1403 چگونه برگزار می شود گفت: ملاک عمل فعلا مصوبه شوراست، اما اعلام نظر نهای در شهریو صورت می گیرد.

اخبار

ثبت نام کنکور 1401

هشدار سازمان سنحش به داوطلبان کنکور

ارسال مدارک، پرداخت وجه و تبانی به هر شکل در گروه های تقلب فضای مجازی موجب محرومیت در آزمون سراسری می شود.

اخبار

ثبت نام کنکور 1401

کنکور 1403 چگونه برگزار میشود؟

کنکور 1403 چگونه برگزار می شود؟

اخبار

ثبت نام کنکور 1401

بررسی حواشی مصوبات کنکور

بررسی حواشی مصوبات کنکور در عملکرد مدارس و معلمان و دانش آموزان

اخبار

ثبت نام کنکور 1401

طرح اصلاحیه کنکور مجلس و تقابل مجدد مجلس و شورا

طرح اصلاحیه کنکور مجلس و تقابل مجدد مجلس و شورای عالی انقلاب فرهنگی
زیرصد سنجش
0
YOUR CART
  • No products in the cart.