زیرصد سنجش

موسسه آموزشی زیرصدسنجش
را بیشتر بشناسید

دنیای امروز، دنیای رسانه و ابزارهای دیجیتال است. تا به حال به این فکر کردید که این فضا چگونه میتواند در کار آموزش به ما کمک کند؟

امروزه بسیاری از مراکز آموزشی دنیا به آموزش الکترونیک روی آورده اند. بزرگترین عیب کلاسهای حضوری اینه گه باید در یک مکان و زمان خاص برگزار شود آموزش مجازی میتوانید با استفاده از کامپیوتر یا تلفن همراه در زمان و مکان دلخواه خودتان مشغول یادگیری شوید.

کسانی که برای شرکت در کلاس مشکل دارند می توانند از کلاسهای آموزشی طراز اول بهره مند شوند. در آموزش مجازی هر فرد نسبت به شرایط محیطی، روحی و توانایی و سرعت یادگیری خود می تواند از سیستم آموزشی استفاده نماید.

موسسه آموزشی زیر 100 سنجش بستری بسیار مناسب برای یادگیری و تسلط بر مباحث درسی دبیرستان و آمادگی برای کنکور سراسری طبق آخرین تغییرات نظام آموزشی و به روزترین شیوه های تدریس توسط بزرگان کنکور ایران فراهم آورده است.


فرآیند آموزش جامع و آفلاین با کیفیت بالا و با همکاری اساتید و بزرگان کنکور کشور تهیه شده است. تلاش کردیم تا آموزش ها بصورت جامع خط به خط کتاب های درسی در سه قالب کاملا تشریحی، تستی و کنکوری تهیه کنیم. شما عزیزان با هر سطح آموزشی با استفاده از این بسته ها می توانند در امتحانات کنکور موفق شوند. فایل های آموزشی در بسته ی فلش های طلایی ارائه می گردد.

در پایان لازم به توضیح است که این موسسه هیچ گونه نمایندگی فروش در هیچ نقطه ی کشور نداشته.

تنها راه ارتباطی با ما همین وبسایت، شماره تماس 02191302160 و 02191016100 ، سامانه پیام کوتاه 100021100 و در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و تلگرام با آی دی :[email protected] می باشد.

ما برای “خیز بلند موفقیت شما” تمام تلاش خود را به کار بسته ایم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زیرصد سنجش

موسسه ی آموزشی زیر صد سنجش

0
YOUR CART
  • No products in the cart.