زیرصد سنجش

فرصت ثبت نام مجدد آزمون عملی رشته تربیت بدنی کنکور 1401

فرصت ثبت نام مجدد آزمون عملی رشته تربیت بدنی
سازمان سنجش آموزش کشور با انتشار اطلاعیه ای خبر از فرصت ثبت نام مجدد آزمون عملی رشته تربیت بدنی کنکور 1401 داد.

این نوشته را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

پیرو اطلاعیه سازمان سنجش، آن دسته از دوطلبان رشته تربیت بدنی وعلوم ورزشی کنکور 1401 که از ثبت نام آزمون عملی جا مانده اند، می توانند در این آزمون ثبت نام نمایند.

در این اطلاعیه آمده است:

فرصت ثبت نام مجدد برای افراد جامانده از ثبت نام آزمون عملی رشته تربیت بدنی به شرح زیر می باشد:

1- افرادی که از تاریخ 5 تیر 1401 لغایت 11 تیر 1401 موفق به ثبت نام در آزمون عملی نشده اند، می توانند از تاریخ 4 مرداد 1401 لغایت 6 مرداد 1401 از طریق درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش اقدام به ثبت نام نمایند.

2- افرادی که از تاریخ 5 تیر 1401 لغایت 11 تیر 1401 ثبت نام نموده اند، اما به هر دلیلی در تاریخ 29 تیرماه 1401 موفق به شرکت در آزمون عملی نشده اند، می توانند در روزهای 4 تا 6 مرداد 1401 نسبت به ثبت نام مجدد خود اقدام نمایند.

3-  در صورتی که فردی در تاریخ ۱۴۰۱/۰۴/۲۹ لغایت ۱۴۰۱/۰۵/۰۲ در آزمون عملی شرکت نموده و برای شرکت در آزمون عملی مجدد (در روز‌های ۲۷ یا ۱۴۰۱/۵/۲۸) نیز ثبت­ نام و در آزمون عملی این مرحله هم شرکت نماید، منحصراَ نمره آزمون عملی مرحله اول (آزمون مورخ ۱۴۰۱/۰۴/۲۹ لغایت ۱۴۰۱/۰۵/۰۲) برای وی ثبت خواهد شد و نمره کسب شده وی برای آزمون مرحله دوم باطل شده و هزینه پرداختی او نیز مسترد نخواهد شد.

4- محل برگزاری آزمون عملی با توجه به آمار متقاضیان در یک یا چند استان مشخص و در اطلاعیه مورخ ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ در درگاه اطلاع رسانی این سازمان به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

5- آزمون عملی مجدد برای متقاضیان براساس زمان اعلام شده در این اطلاعیه برگزار می‌شود و متقاضیان می‌بایست طبق برنامه زمانی اعلام شده در آزمون عملی شرکت نمایند. کارت شرکت در آزمون عملی در حوزه ­های برگزاری آزمون عملی (مندرج در اطلاعیه مورخ ۱۴۰۱/۵/۲۳) تحویل متقاضیان خواهد شد.

همچنین در این اطلاعیه آمده است که فرصت مجدد آزمون عملی رشته تربیت بدنی، طبق جدول زمانی اعلام شده، در روز پنجشنبه 27 مرداد 1401 برای آقایان و در روز جمعه 28 مرداد 1401 برای خانم برگزار خواهد شد.

 

بیشتر بخوانید: تاریخ های مهم برای داوطلبان کنکور 1401

پکیج های آموزشی  
زیر 100 سنجش

دیگر مطالب بلاگ

اخبار

ثبت نام کنکور 1401

ماجرای حذف دروس عمومی از کنکور

ماجرای حذف دروس عمومی از کنکور و مصوبات جدید شورای عالی انقلاب فرهنگی

اخبار

ثبت نام کنکور 1401

دروس امتحانات نهایی برای محاسبه سوابق تحصیلی گروه هنر

معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش از تعیین دروس امتحانات نهایی برای محاسبه سوابق تحصیلی شرکت‌کنندگان کنکور سراسری گروه هنر خبر داده است.

اخبار

ثبت نام کنکور 1401

جزییات طرح اصلاح قانون کنکور

نماینده مجلس: دنبال «تأثیر مثبت» معدل و بازگشت دروس عمومی به کنکور هستیم.

اخبار

ثبت نام کنکور 1401

طرح اصلاح قانون کنکور به آزمون دی ماه نمی‌رسد

تلاش‌های بسیاری برای تصویب طرح اصلاح کنکور در مجلس انجام شد اما با توجه به فرآیند قانونگذاری تصویب این طرح به آزمون دی‌ماه نمی‌رسد.

اخبار

ثبت نام کنکور 1401

تجمع داوطلبان کنکور 1401 مقابل وزارت علوم

گروهی از داوطلبان کنکور ۱۴۰۱ که در آزمون مجدد سازمان سنجش شرکت کرده بودند، در اعتراض به برگزاری این آزمون، ۲۹ آبان در مقابل وزارت علوم تجمع کردند.

اخبار

ثبت نام کنکور 1401

چند توصیه به کنکوری های دی ماه

زارعی: دانش آموزان دوازدهم تمرکز خود را بر امتحانات نهایی بگذارند!
زیرصد سنجش
0
YOUR CART
  • No products in the cart.